KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Technologii Żywności

Katedra Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Technicznej

 

 

 Adres

[email]

[telefon]

ul. Balicka 122, 30-149 Kraków  

(12) 662-47-98

Kierownik Katedry:

[email]

[telefon]

dr hab. inż. Paweł Satora
p.satora@ur.krakow.pl (12) 662-47-97
Pracownicy naukowi:

[email]

[telefon]

prof. dr hab. inż. Tadeusz Tuszyński rrtuszyn@cyf-kr.edu.pl (12) 662-47-99
dr inż. Piotr Antkiewicz rrantkie@cyf-kr.edu.pl (12) 662-47-91
dr Urszula Błaszczyk u.blaszczyk@ur.krakow.pl (12) 662-47-90
dr Iwona Drożdż
i.drozdz@ur.krakow.pl (12) 662-47-93
dr Aleksandra Duda-Chodak
a.duda-chodak@ur.krakow.pl
(12) 662-47-92
dr Małgorzata Makarewicz
rrmakare@cyf-kr.edu.pl (12) 662-47-93
dr inż. Aleksander Poreda
a.poreda@ur.krakow.pl
(12) 662-47-91
dr Paweł Sroka
p.sroka@ur.krakow.pl
(12) 662-47-90
dr inż. Tomasz Tarko
t.tarko@ur.krakow.pl
(12) 662-47-92
Pracownicy techniczni:

[email]

[telefon]

mgr inż. Anna Baran

(12) 662-48-00
mgr inż. Renata Gutterch  r.gutterch@ur.krakow.pl (12) 662-48-00

mgr inż. Marta Izajasz-Parchańska


(12) 662-47-98
mgr inż. Katarzyna Pańczyszyn
 k.panczyszyn@ur.krakow.pl (12) 662-48-00
Doktoranci:

[email]

[telefon]

mgr inż. Marek Zdaniewicz


(12) 662-47-90

 

 

 

Strona www Katedry

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies